«

»

Pierwszy baraż w Międzychodzie – info o wyjeździe

Zgodnie z  wynikami wczorajszego losowania w siedzibie WZPN, pierwszy baraż o awans do III ligi pomiędzy naszym Górnikiem a Wartą odbędzie się w Międzychodzie, w najbliższą sobotę 11 czerwca o g. 17.00. W związku z tym, nasze stowarzyszenie organizuje wyjazd autokarowy na to spotkanie dla konińskich kibiców! Od gospodarzy otrzymaliśmy 150 biletów w cenie 5 zł i to ile ich wykorzystamy, zależy tylko i wyłącznie od nas samych! Poniżej szczegóły:

WYJAZD NA PIERWSZY BARAŻ DO MIĘDZYCHODU!

Zbiórka: sobota, 11 czerwca 2016, GODZ.12:00, parking autobusów przy PKP (w pobliżu Wieży Ciśnień).

Koszt wyjazdu:

– w dniu wyjazdu wszyscy bez wyjątków: 25 zł (w tym 5 zł na bilet)

– dla zapisanych na listę wyjazdową do piątku: 20 zł dorośli (w tym 5 zł na bilet) / 15 zł młodzież do 18 lat (w tym 5 zł na bilet)’

Ceny jak na taką odległość są naprawdę konkurencyjne, więc wykorzystajcie to i zapisujcie się na listę wyjazdową! Pozwoli nam to oszacować, ile autokarów będzie nam potrzebne. W dniu wyjazdu koszt jak widać będzie już wyższy!

Zapisy do piątku na listę wyjazdową:

– u poszczególnych osób na osiedlach

– na PRIV na naszym profilu na Facebooku

– na maila sskg@o2.pl

Podajemy przy zapisie: IMIĘ, NAZWISKO oraz PESEL!

Kilka podstawowych zasad wyjazdowych:

1) Jedziemy wszyscy razem autokarami. Nie ma kombinowania z własnymi autami itp. To wyjazd ok. 200 km, a nie wycieczka do Ślesina, więc wszyscy trzymamy się razem. Bilety dystrybuuje stowarzyszenie i nie ma opcji zakupu samego biletu bez przejazdu autokarem. Chcesz zobaczyć ten mecz, jedź z nami! Żeby nie było potem, że wśród gospodarzy znajdzie się jakaś „zagubiona” biało-niebieska grupa!

2) Wszyscy ubieramy się w koszulki białe lub niebieskie! Pokażmy się godnie na sektorze w Międzychodzie! Odzież innego koloru zostawcie tego dnia w szafie! Nie trzeba chyba wspominać, że w dobrej kondycji należy zostawić nasze gardła, bo głośny doping tego dnia dla Górnika to jedna z najważniejszych rzeczy podczas tego wypadu!

3) W autokarach obowiązuje znana chyba wszystkim dyscyplina. Na wszelki wypadek przypominamy, że osoby o „chwiejnych nogach” na zbiórce nie będą wpuszczane do pojazdu. Obowiązuje oczywiście całkowity zakaz palenia, jakiejkolwiek dewastacji, naklejania wlepek, itp. itd. w wynajętych przez nas środkach komunikacji! Podczas wyjazdu zachowujemy się godnie jak na prawdziwych kibiców przystało! Wszelkie objawy patologii będą od razu tępione.

4) Podczas przejazdu stosujemy się oczywiście do zaleceń organizatorów. Sprawny przejazd pozwoli nam na szybkie i odpowiednie zajęcia miejsca w sektorze gości w Międzychodzie. Postoje będą wyznaczane tylko przez właściwe osoby. Pilnujemy siebie i kolegę obok, aby nikt przypadkiem nie został na postoju :) bilety będą dystrybuowane przed wejściem na stadion w Międzychodzie.

5) Nie czekamy za spóźnialskimi. Jeśli ktoś nie potrafi przyjść punktualnie na zbiórkę, może mieć sam do siebie pretensje. Obowiązuje pełna mobilizacja! Baraże to sportowo najważniejszy dwumecz w przeciągu kilku jak nie kilkunastu lat! Namów kumpli z Twojego rewiru, powiadom znajomych – JEDZIEMY WSZYSCY!

miedzychod