«

»

Remis z rezerwami Pogoni Szczecin

W sobotnim meczu X kolejki III ligi grupy II, Górnik Konin zremisował na własnym boisku 1-1 z drużyną Pogoni II Szczecin. Bramkę dla Biało-Niebieskich zdobył Jakub Groszkowski, który był wykonawcą rzutu karnego po faulu na sobie samym. Goście wyrównali tuż przed przerwą po ładnym trafieniu do siatki główką.

Mecz z rezerwami Pogoni średnio ułożył się nam w terminarzu, bowiem, ze względu na sobotni mecz reprezentacji Polski z Danią, ekstraklasa miała ligową przerwę. W ten sposób, trener ze Szczecina mógł skorzystać z usług zawodników będących również zgłoszonych do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju. I tych razem z rezerwami przyjechało do Konina podobno czterech.

W tym świetle remis z drużyną z  Pomorza na pewno należy uznać jako cenny, chociaż peleton drużyn walczących o utrzymanie ciągle nam ucieka. Górnik z dorobkiem 8 punktów nadal plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli, a do bezpiecznej lokaty brakuje nam tylko i aż 3 oczek.

Sobotnie spotkanie z rezerwami Pogoni cieszyło się mizerną popularnością wśród kibiców. Z naszej strony na sektorze ok. 40-50 osób.