«

»

Mecz z Lechem odwołany, Przodkowo w niedzielę

Zaplanowany na jutrzejsze popołudnie mecz w ramach 10 kolejki III ligi pomiędzy Górnikiem Konin a rezerwami Lecha Poznań został odwołany. Działacze Lecha Poznań złożyli skutecznie pismo w KPZPN z wnioskiem o przełożenie terminu spotkania. Powodem takiego stanu rzeczy mają być powołania zawodników Lecha do młodzieżowych drużyn reprezentacyjnych.

Nowy termin spotkania nie został jeszcze wyznaczony. Być może będzie to środa 11 października, ale o tym dowiemy się niebawem.

Pewne jest to, że w następnym weekend Górnik zagra w Przodkowie z tamtejszym GKSem. Pierwotnie mecz miał się odbyć w sobotę, ale działacze z Przodkowa sprytnie zdążyli w czasie przenieść termin spotkania na mało wygodny dla nas – niedzielę i to jeszcze na godzinę 12.00. W ten sposób miejscowe chamy zapewne uzyskają pewną przewagę dla siebie – taki termin i pora spotkania oznacza, że nasi piłkarze albo będą musieli wyjechać na mecz w niedzielę z samego rana i praktycznie prosto z autobusu wyjść na boisko albo będą musieli nocować z soboty na niedzielę na Pomorzu. Nie mówiąc już o niedogodności dla kibiców, ale co o tym mogą wiedzieć małomiasteczkowe kluby, istniejące praktycznie same dla siebie.

Miejmy nadzieję, że nasi działacze w podobny sposób postąpią w rewanżu i również zaproszą Przodkowo na możliwie najwcześniejszą porę niedzieli. Informacje o wyjeździe wkrótce na FB.