«

»

Mobilizacja: 23.03 mecz z Kotwicą Kołobrzeg!

Już wkrótce czeka nas najciekawsze chyba pod względem kibicowskim spotkanie Górnika przed własną publicznością w rundzie wiosennej. 23. marca do Konina przyjeżdża Kotwica Kołobrzeg. Swój przyjazd zapowiadają także kibice gości. Na to spotkanie obowiązuje pełna mobilizacja wszystkich kibiców Górnika z Konina i okolic!

Na początek kilka spraw o charakterze organizacyjnym. Mecz z Kotwicą jest niestety imprezą masową, co oznacza, że zakazowicze niestety nie będą mogli wejść na stadion. Rozpoczęła się już przedsprzedaż biletów. Wejściówki są imienne i w cenie 15 zł są już dostępne do nabycia w 3 punktach w Koninie:

– w siedzibie Klubu Sportowego Górnik Konin (ul. Dmowskiego 4), poniedziałek – piątek, godz. 7:00 – 15:00

– w Salonie Piłkarskim 4TEAM (ul. Wojska Polskiego 37), poniedziałek – piątek, godz. 10:00 – 18:00, sobota, 10:00 – 14:00

– w Komisie GSM (ul. Przyjaźni 4, obok CH E.Leclerc) poniedziałek – piątek, godz. 10:00 – 18:00

Bilet w dniu meczu z Kotwicą Kołobrzeg (23.03) do nabycia jedynie w kasie stadionowej w cenie 20 zł. Kasa na stadionie zostanie otwarta na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

I tu ważna informacja: apelujemy o zakup biletu w przedsprzedaży! Można je nabyć niemal co dzień (za wyjątkiem niedzieli), w przystępnych godzinach, a punkty ich dystrybucji są tak ulokowane w mieście, że nikt nie powinien mieć problemów z dostępem do nich. Opcję zakupu biletu w kasie stadionowej potraktujmy jako ostateczność! Po pierwsze, w przedsprzedaży bilet kosztuje 5 zł mniej. Tę piątkę będziecie mogli za to wrzucić np. do czapy na zbiórce w młynie. A takowa zbiórka na pewno będzie przeprowadzona. Po drugie, kupując bilet w przedsprzedaży unikniecie stania w kolejce przed stadionem. Dopingujemy od pierwszej minuty meczu, a wcześniejsze przypadki takich meczów pokazują, że ostatni ludzie z kolejki wchodzą na stadion nawet dopiero na przerwę! Po trzecie, klub we współpracy z naszym stowarzyszeniem oraz sponsorem klubu, przygotował niespodziankę dla pierwszych kilkuset kibiców Górnika. Na wejściu dla kibiców gospodarzy uszykowane będą specjalne szale kibica z hasłem „Sportowa Duma Konina”. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy, więc ostatnie osoby wchodzące na stadion raczej nie mają co liczyć na to, aby wystarczyło dla nich szalików specjalnie przygotowanych na ten mecz przez klub.

Na to spotkanie obowiązuje pełna mobilizacja wszystkich kibiców. Niezależnie czy starzy, czy młodzi, wszyscy tego dnia widzimy się na Podwalu i głośnym dopingiem wspieramy Biało-Niebieskich! Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że w tym dniu nie ma żadnych wymówek dla nieobecności na naszym sektorze.

I najważniejsze: każdy namawia znajomych i przekonuje niezdecydowanych! To jaka będzie frekwencja na meczu zależy tylko od nas samych! Pokażmy, kto ma najlepszych kibiców w Koninie! Sportowa Duma Konina wzywa na stadion!