«

»

Finał okręgowego Pucharu Polski – wszyscy do Turku!

Już jutro na stadionie w Turku zostanie rozegrany finał okręgowego Pucharu Polski na szczeblu KOZPN! W meczu, którego pierwszy gwizdek usłyszymy o g. 17.00, Górnik Konin zmierzy się ponownie z Sokołem Kleczew. Będzie to trzeci pod rząd taki finał, tym razem rozegrany na neutralnym terenie. Poniżej informacje o wyjeździe dla konińskich kibiców!

PP: Sokół Kleczew - Górnik Konin (sezon 2016/17)

W 2017 roku, w finale górą byli nasi zawodnicy, którzy ograli Sokół 1-0. Rok później, w 2018 roku, to Kleczewianie byli lepsi o jedną bramkę (0-1). Jak będzie w tym roku? Przekonamy się już jutro. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, bo obecnie oby dwie drużyny nie mają nic do stracenia. W przeciwieństwie do poprzednich lat, sytuacja w lidze jest również na tyle dobra, że żadna z ekip nie musi oszczędzać swoich sił w pucharze.

Dla kibiców Górnika organizowany jest wyjazd na to spotkanie! I tutaj mała niespodzianka dla młodzieży do lat 18 – wyjazd dla nich jest darmowy! To nagroda i zachęta jednocześnie, aby pokazać się po raz kolejny w dobrej liczbie! Wstęp na stadion w Turku również ma być darmowy, szkoły strajkują, więc nie ma już absolutnie żadnych wymówek! Zbiórka o g. 16.00 pod halą Rondo, jedziemy wszyscy razem! Wierzymy, że po meczu po raz kolejny będziemy mogli zaśpiewać „Puchar jest nasz, ten puchar do nas należy…”

Trzeba również pamiętać, że ewentualne zwycięstwo w pucharze na poziomie KOZPN to furtka do dalszych rozgrywek na szczeblu wojewódzkim, a później nawet i centralnym.