«

»

Zaległe relacje z przerwy zimowej

Liga ruszyła i praktycznie od razu została zawieszona przez zagrożenie epidemiczne w całym kraju. Tymczasem na stronę wrzucamy zaległe relacje z przerwy zimowej, czyli podsumowanie kibicowskiej aktywności od grudnia do końca lutego.

Zawody bokserskie „Bitwa o Poznań” (22.02.20)

W przerwie rozgrywek piłkarskich, delegacja kibiców Górnika Konin uczestniczyła w bokserskiej Bitwie o Poznań. W ringu wystąpiło w sumie 7 naszych reprezentantów. Zawody zakończyły się dla nas udanie, zdobyliśmy w sumie w poszczególnych kategoriach 2 złote medale, 2 srebrne i 1 brązowy. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników! Walczyć, ćwiczyć, trenować!

Wspólny trening w Koninie (08.02.20)

Wykorzystując ciągnącą się przerwę w rozgrywkach, spotkaliśmy się w sobotę w Koninie na wspólnym treningu, w którym uczestniczyli również przedstawiciele Ostrovii Ostrów, Włocłavii Włocławek, Odry Wodzisław, Gwardii Koszalin oraz również gościnnie Legionu Piła. Podziękowania dla wszystkich za obecność i przelane na parkiecie poty (nie wszyscy załapali się na końcową fotkę).

Wspólny trening 2020

Turniej WOŚP i XII Pielgrzymka kibiców na Jasną Górę (11.01.20)

W styczniową sobotę delegacja kibiców Górnika Konin wzięła udział w turnieju charytatywnym z okazji WOŚP 2020 rozgrywanym w konińskiej hali Rondo. Nasza reprezentacja 3 miejsce w grupie i odpadła niestety tym samym z dalszej rywalizacji. Na trybunach druga nasza grupa zapewniła motywujący doping dla naszych reprezentantów. Podziękowania dla organizatorów za zaproszenie i sportową rywalizację!

Turniej charytatywny WOŚP 2020

W tym samym czasie delegacja naszych kibiców obecna była na XII Pielgrzymce Kibiców na Jasną Górę.

IX Mecz Noworoczny (01.01.20)

Po raz dziewiąty w naszej historii przywitaliśmy na sportowo Nowy Rok na Dmowskiego! 1 stycznia na sztucznym boisku kompleksu MOSiR rozegraliśmy tradycyjnie Biało-Niebieski Mecz Noworoczny. Do rywalizacji przystąpiły dwie drużyny złożone z kibiców Górnika Konin, sam mecz był bardzo wyrównany, padło też sporo bramek, ale tego dnia nie wynik był najważniejszy. Jak zawsze nie zabrakło wspólnych życzeń, symbolicznego szampana i oczywiście śpiewów. Po meczu tradycyjnie pamiątkowa fotka. Na koniec osobne podziękowania dla MOSIR KONIN oraz raz jeszcze życzenia wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Biało-Niebieska Wigilia (21.12.19)

W przedświąteczny, sobotni wieczór, kibice Górnika Konin spotkali się na tradycyjnym spotkaniu wigilijnym.

Jak co roku, było mnóstwo opowieści, planów na przyszłość, nie zabrakło też wspólnych życzeń świątecznych, różnego typu trunków i szamy przy wspólnym stole. Tak się trzyma Biało-Niebieska Rodzina!

Zawody konińskiej ligi A1 (07-08.12.19)

Podczas sportowego weekendu, podczas ligi A1, swoje możliwości sprawdziło trzech kibiców Górnika Konin. Dwóch z trzech naszych reprezentantów zakończyło swoje walki zwycięstwem. Warto wspomnieć, że jeden z nich został wyróżniony jako najlepszy zawodnik imprezy. Gratulacje! Walczyć, ćwiczyć, trenować!