«

»

Udany debiut nowego trenera we Wrześni

Ledwo w czwartek został ogłoszony trenerem, a już w sobotę mógł się cieszyć z kompletu punktu. O kim mowa? O Kamilu Krzyżanowskim, wychowanku Górnika, który w weekend rewelacyjnie zadebiutował na seniorskiej ławce trenerskiej na Dmowskiego. Koninianie pokonali we Wrześni miejscową Victorię 2-0. Oczywiście do optymizmu w tabeli jeszcze bardzo daleko, ale na pewno zwycięstwo i to w takim momencie daje nadzieję na lepszą przyszłość.

Więcej szczegółów sportowych znajdziecie jak zawsze na stronie oficjalnej klubu lub w lokalnym mediach (opinie z LM.pl tutaj), poniżej krótka relacja kibicowska i link do galerii Foto Małpa z tego wyjazdu.

Victoria Września – Górnik Konin (06.11.21)

Victoria Września - Górnik Konin (sezon 2021/22)

Do Wrześni wybrało się 47 najwierniejszych kiboli Górnika. Wybraliśmy wyjazd pociągowy, bo już dawno nie mieliśmy okazji wyruszyć tym środkiem lokomocji na mecz Górnika i z pewnością było to małe urozmaicenie szarej, 4-ligowej rzeczywistości.  Dzień przed meczem odwiedziliśmy trening pozostałych w klubie piłkarzy, by przekazać im nasze wsparcie po wszystkich ostatnich, klubowych problemach organizacyjno-kadrowych. We Wrześni miłe zaskoczenie, bowiem nasi piłkarze pod wodzą nowego trenera wygrali i to nawet 2-0! Po przybiciu piątek z piłkarzami, powrót do Konina w radosnych, zwycięskich humorach!

Gramy do końca, Górniku gramy do końca!

Fotogaleria od FotoMałpy tutaj!

Victoria Września - Górnik Konin (sezon 2021/22)