«

»

13 maja wszyscy na Podwale na mecz z Wiarą Lecha!

O ile mecz w Grodzisku był najciekawiej zapowiadającym się wyjazdem, tak najbliższe spotkanie z Wiarą Lecha Poznań zapowiada się jako najciekawszy mecz u siebie w tej rundzie! Na ten mecz również obowiązuje pełna mobilizacja, może nawet jeszcze większa niż na spotkanie w Grodzisku!

Poniżej trzy powody, dla których tego dnia NIKT NIE MOŻE POZWOLIĆ SOBIE NA JAKĄKOLWIEK ABSENCJĘ!

Po pierwsze, ale nie najważniejsze – zagramy z liderem tabeli. Nasza drużyna na wiosnę spisuje się najlepiej w całych rozgrywkach – nie przegraliśmy jeszcze ani jednego meczu. To już samo w sobie zobowiązuje – nasi piłkarze nie odpuszczają na murawie, więc i my nie możemy odpuścić na trybunach!

Po drugie – zapraszamy na stadion wszystkich kibiców z rodzinami. To spotkanie to również piłkarskie święto dla najmłodszych miłośników futbolu w Koninie. Zabierzcie swoje pociechy, bratanków, chrześniaków, wszystkich najmłodszych z rodziny, możecie zabrać nawet swoje żony czy kochanki :)  Na stadionie będą czekać na nich dodatkowe atrakcje: dmuchańce, animatorzy, poczęstunek grochówką czy kiełbaska z grilla. Ze strony klubu pojawią się także adepci z Akademii Piłkarskiej Górnika Konin!

Po trzecie – swój przyjazd zapowiedzieli kibice Lecha Poznań, którzy określili to spotkanie jako wyjątkowe w dotychczasowej 12-letniej historii drużyny Wiary Lecha. Zapewne na stadionie pojawią się także miłośnicy Kolejorza z całego regionu, więc i my musimy stanąć na wysokości zadania i pokazać, jaki klub w Koninie ma najlepszych kibiców! Od kołyski aż po grób, jedno miasto, jeden klub! Pokażmy, że to nie pusty slogan, a prawdziwy fanatyzm! Wybór sektora tego dnia jest prosty – WSZYSCY DO MŁYNA!