I Turniej konińskich kibiców im. R. Komasy (2004)

I Turniej Konińskich Kibiców  (24.01.04)

I Turniej Drużyn Kibiców im. Romana Komasy zakończony. Nie było silnych na MataProblem, które co prawda w rozgrywkach grupowych zajęło drugie miejsce, ale w półfinale ograło zwycięzców grupy A, drużynę SWA 1:0. W finale zresztą spotkały się dwie drużyny, które do półfinałów awansowały z drugich miejsc. W drugim półfinale Rondo Ko5 pokonało po rzutach karnych (0:0, k. 2:0) drużynę Konin-West, by ulec w finale zwycięzcy imprezy 0:2. W meczu o trzecie miejsce SWA rozbiło zmęczonych już Konin-West 4:1. W hali sportowej „Rondo” bawiło się razem dziesięć drużyn i choć zwycięzca mógł być tylko jeden, to atmosfera była bardzo dobra i chyba wszyscy wyszli z imprezy zadowoleni. Zwycięzca otrzymał puchar ufundowany przez Wydział Kultury, Sportu i Spraw Społecznych UM w Koninie oraz piłkę. Były też puchary dla drugiej i trzeciej drużyny, oraz nagrody dla najlepszego strzelca, którym został M. z drużyny SWA i dla najlepszego bramkarza, którym był niewątpliwie Łukasz K. z drużyny MataProblem. Przez cały turniej ani razu nie dał się pokonać. Atmosfera na hali była przyjemna, emocji sportowych nie brakowało, choć wynik nie liczył się chyba dla nikogo za bardzo. Frekwencja również niezła, podczas turnieju zebrało się ponad 100 fanów KSG, jednym słowem impreza udana i oby takich więcej. (źródło: UG Koninianie)