«

»

Odebrane nadzieje na cokolwiek. Górnik outsiderem…

Na analizę ligową przyjdzie wkrótce czas, więc nie będziemy się rozpisywać o ostatnich występach na boisku naszych asów. Tragedia to mało powiedziane. Brak nadziei? To tez zbyt eufemistyczne. Jedno jest pewne – nasza drużyna jest prawdziwym outsiderem w tabeli. Co będzie dalej, czas pokaże. Na stronie kilka nowych (ostatnich) relacji kibicowskich!

Górnik Konin – Wilki Wilczyn (30.10.21)

Na meczu z Wilkami na sektorze ok. 40 najwierniejszych fanatyków, którzy niezrażeni poprzednimi, tragicznymi występami zawodników Górnika, oglądali na żywo kolejną porażkę Biało-Niebieskich. Hasło „kiedy jak nie teraz?” chyba w tym sezonie nie będzie miało już więcej zastosowania. „Wilce” wypunktowały naszych asów na boisku 1-2, a 13 porażka w lidze zepchnęła nas już niemal na pewno w czeluści 5 ligi w kolejnym sezonie. Spontanicznie na Podwalu pojawiło się trochę pirotechniki.

Górnik Konin - Wilki Wilczyn (sezon 2021/22)

Polonia Kępno – Górnik Konin / Orzeł Mroczeń – Ostrovia Ostrów (23.10.21)

Do Kępna udaliśmy się autami w sile ok. 120 osób. Wspierają nas tego dnia nasi bracia z Ostrovii (35 os.), Włocłavii (16 os.) i 9 fanatyków Odry Wodzisław. Gościnnie na tym wyjeździe obecna jest również delegacja Falubazu. Na płocie zawisły 2 flagi , jedna nasza i jedna Odry. Po pierwszej połowie naszego meczu, zawijamy się na wyjazd Ostrovii, której drużyna grała również w okolicy (w Mroczeniu). O wyniku naszych grajków nie ma nawet co wspominać. Podziękowania dla wszystkich za obecność!!!

Polonia Kępno - Górnik Konin (sezon 2021/22)

 

więcej w dziale Relacje 2021/22!