«

»

Kibice Górnika Konin podczas przerwy zimowej

Ligowy „sezon ogórkowy” w pełni, od ostatniego meczu piłkarskiego z udziałem kibiców Górnika minęły już ponad 2 miesiące, co wcale nie oznacza, że kibicowska brać z Konina zapadła w zimowy sen. W grudniu kibice Górnika brali udział w kibolskiej wigilii oraz w obchodach rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego, styczeń z kolei powitaliśmy biało-niebieskim meczem noworocznym, a następnie udziałem w ogólnopolskiej pielgrzymce kibiców do Częstochowy i sportową galą MMA na konińskim Rondzie. Poniżej kilka fotek i krótkie relacje z mediów społecznościowych z tych wydarzeń.

Gala Noc MMA w Koninie (27.01.24)
Podczas sobotniej gali sztuk walki w naszym mieście w oktagonie wystąpiło 4 reprezentantów naszych trybun. Dwoje zakończyło swój występ zwycięstwem, dwoje niestety musiało uznać wyższość rywala. Na hali chyba komplet widzów, w tym spory udział kibiców Górnika Konin, a także naszych ziomków z Ostrovii Ostrów, Gwardii Koszalin, Włocłavii Włocławek, Falubazu Zielona Góra oraz Sompolna. Wszystkim w imieniu zawodników jak i naszej kibicowskiej grupy dziękujemy za wsparcie i obecność! Oczywiście podczas występów naszych zawodników żywiołowy doping z naszej strony. Poprzez transparent wyraziliśmy także nasze oczekiwania wobec zmian w MOSiRze! Walczyć, trenować, nasz Górnik musi panować!

Gala MMA Konin 2024

 

XVI Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę (07.01.24)
Delegacja kibiców Górnika Konin obecna na XVI Patriotycznej Pielgrzymce Kibiców na Jasną Górę 2024!

Pielgrzymka kibiców na Jasną Górę 2024

Kibicowski Mecz Noworoczny 2024! (01.01.24)
Tradycyjnie w Nowy Rok spotkaliśmy się na świeżym powietrzu, by zagrać w piłkę w kibicowskim stylu razem z chłopakami z Sompolna. Meczyk tym razem odbył się na jednym z podkonińskich orlików. Spotkanie finalnie skończyło się remisem 4-4, a pierwszą bramkę w 2024 roku strzelili reprezentanci Górnika z Konina. Podziękowania dla Sao Boys za obecność i sportową rywalizację! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU OD KIBICÓW GÓRNIKA KONIN!

Biało-Niebieski Mecz Noworoczny 2024

Rocznica Wybuchu Powstania Wielkopolskiego (27.12.23)
Delegacja kibiców Górnika Konin obecna na obchodach 105 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego zarówno w Poznaniu jak i Ostrowie Wielkopolskim! Cześć i Chwała Powstańcom Wielkopolskim!

Biało-Niebieska Wigilia kibiców Górnika Konin (22.12.24)
Pewnego grudniowego wieczoru spotkaliśmy się na tradycyjnej wigilii kibiców Górnika Konin. Same dobre mordy, sporo biało-niebieskiej emigracji, delegacja fanów z Sompolna i tysiące rozmów przy złocistym trunku, oczywiście w kibolskiej atmosferze. Wesołych Świąt życzą fanatycy Górnika Konin!

Biało-Niebieska Wigilia Kibiców 2023