«

»

Gwardia kończy sezon na 3 miejscu

Koszalińska Gwardia zakończyła już rozgrywki rundy wiosennej. Ostatecznie zespół naszych przyjaciół zajął 3 miejsce w tabeli III ligi. W zeszły weekend Gwardziści wybrali się do Drawska Pomorskiego na mecz z tamtejszą Drawą. W sektorze gości zameldowało się 75 osób. Na boisku padł remis 1-1. Poniżej gwardyjska relacja z profilu Trójkolorowy Fanshop – przy okazji zachęcamy do odwiedzenia tego profilu na FB!

Drawa Drawsko Pomorskie – GWARDIA KOSZALIN 1:1 ! 
gkoszalinNa mecz do Drawska wybieramy się autokarem + kilka aut,przy wzmożonych środkach bezpieczeństwa dojeżdżamy do Drawska i łącznie na sektorze stawiamy się w liczbie 75osób (Liczone również osoby z zakazami poza sektorem) Z nami jak zawsze licznie Fc Białogard oraz kilku chłopaków z Fc Bobolice. 
Podczas 90-minutowego meczu prowadzimy solidny doping, miejscowym pozostało dłubanie słonecznika i dmuchanie w trąbki. 
W rezultacie 1:1 ten remis przypieczętował naszą mocną 3 lokatę w III lidze Bałtyckiej z dorobkiem 52pkt! Gwardia wygrywała 15 razy,odniosła 7 remisów oraz 8 porażek. Gwardia w tym sezonie ustrzeliła 37 bramek,a goli ”wpuszczonych” 24! – wynik 24goli wpuszczonych na 30meczy daje najlepszy wynik w lidze a kategorii najmniej goli wpuszczonych. 
TYLKO GWARDIA NASZ KS!!!

zdjęcia na profilu Trójkolorowy Fanshop