«

»

Nieudane zakończenie sezonu w Racocie

Bez punktów dla Górnika zakończył się ostatni mecz ligowy w sezonie 2014/15. Wczoraj Biało-Niebiescy przegrali w Racocie z miejscowym PKSem 0-1. Była to 13 porażka zawodników Sylwina Donarta w mijającym sezonie. Z 43 punktami na koncie, Górnik uplasował się ostatecznie na 7 pozycji w ligowej tabeli. W Racocie piłkarze zagrali bardzo słabo, stracili gola tuż przed końcem pierwszej połowy i do końca spotkania nie zdołali już wyrównać. Co więcej, to Racot miał więcej szans na podwyższeniu finalnego wyniku. Na podsumowanie całego sezonu przyjdzie jeszcze czas, jednak już teraz można powiedzieć, że był on słaby. Chyba nie takiej postawy oczekiwaliśmy wszyscy od naszych reprezentantów.

Do Racotu wybraliśmy się autami, w sumie na sektorze gości zameldowało się 43 fanów Górnika. Swoją obecność zaznaczyliśmy paroma okrzykami. W przerwie meczu, kilkunastu fanów rozegrało własne spotkanie na bocznym boisku. Podróż spokojna.

PKS Racot - Górnik Konin PKS Racot - Górnik Konin PKS Racot - Górnik Konin PKS Racot - Górnik Konin PKS Racot - Górnik Konin PKS Racot - Górnik Konin