«

»

Kolejne sparingi seniorów

Seniorzy dalej szlifują formę przed rozpoczynającymi się już za nieco ponad tydzień rozgrywkami IV ligi wielkopolskiej południowej 2015/16. W weekend podopieczni Damiana Augustyniaka wzięli udział w XX Turnieju im. Michała Olszewskiego w Mogilnie. W pierwszym meczu rozgrywanym 2×30 minut, Górnik łatwo pokonał Noteciankę Pakość (IV liga kujawsko-pomorska) 6-0. W finale koninianie zmierzyli się z gospodarzami, Pogonią Mogilno (także czwartoligowiec). Mecz z powodów atmosferycznych zakończył się bezbramkowym remisem już w 25 minucie, a zwycięzcę wyłoniły rzuty karne (wygrała Pogoń 3-2). Niestety podczas tych zawodów poważnej kontuzji doznał Mateusz Insiak (trzymaj się!).

Z kolei wczoraj Górnik Konin zagrał na Dmowskiego z Mieszkiem Gniezno. Spotkanie zakończyło się wysoką wygraną gospodarzy 6-0. Poniżej podsumowanie dotychczasowych spotkań kontrolnych w wykonaniu Biało-Niebieskich:

• Górnik Konin – Warta Krzymów (okręgówka) 5-0
  • Górnik Konin – Kujawianka Izbica Kujawska (III liga) 5-3
  • Sokół Aleksandrów (III liga) – Górnik Konin 2-0
  • Turniej w Mogilnie (2x30min): Notecianka Pakość (IV liga) – Górnik Konin 0-6
  • Turniej w Mogilnie (po 25 min.): Pogoń Mogilno (IV liga) – Górnik Konin 0-0
  • Górnik Konin – Mieszko Gniezno (IV liga) 6-0

Do rozegrania pozostał jeszcze Górnikowi jeden sparing. W sobotę 01.08 koninianie zmierzą się z Nerem Poddębice na Dmowskiego 4.