«

»

Zapisy na wyjazd na kadrę do Poznania 23.03!

Informujemy, że trwają zapisy na wyjazd na towarzyski mecz reprezentacji Polski z Serbią, który odbędzie się 23 marca br. w Poznaniu na stadionie przy ul. Bułgarskiej. Uwaga! Jedziemy wszyscy razem autokarem! Chętni mogą się zgłaszać i zapisać u kolegi J. z SSKG tylko do 19 lutego lub poprzez nasz profil na Facebooku albo w ostateczności poprzez maila sskg@o2.pl  Chcemy zarezerwować bilety na trybunę Kotła. Koszt wyjazdu to cena za bilet 50 zł + koszty przejazdu, które w zależności od liczby chętnych powinny kształtować się w granicach 20-30 zł (do potwierdzenia przed wyjazdem). Mecz odbędzie się w środę o g. 20.45. Godzinę wyjazdu podamy później.

Uwaga! Jak informuje PZPN, bilety nie będą dostępne przed meczem w kasach stadionu, tak więc kto się nie zapisze i nie wpłaci potem kasy, nie będzie miał możliwości obejrzeć tego spotkania razem z nami! Potraktujcie sprawę poważnie i nie czekajcie na ostatnią chwilę, bo liczba biletów jest ograniczona, a sam mecz z Serbami z pewnością będzie się cieszył sporą popularnością wśród wielkopolskich kibiców.

Ostatni raz na meczu kadry w Poznaniu byliśmy zbiorową wycieczką pod koniec 2010 roku, kiedy Polacy grali z Wybrzeżem Kości Słoniowej. 6 lat później musimy się znów godnie pokazać na stadionie Lecha! Górnik Konin on tour!