«

»

Wigilia kibiców, czyli biało-niebieskie spotkanie opłatkowe

Już w najbliższą sobotę, 19 grudnia 2015, o g. 20.00 spotykamy się na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym. Wigilia kibiców, jak co roku zaczyna się w tym samym miejscu co zawsze, czyli w Pizzerii Trendy. W imieniu chłopaków z SSKG zapraszamy na nią wszystkich kibiców Górnika Konin.

Wejście na spotkanie jest wolne, ale każdy uczestnik zobowiązany jest zabrać ze sobą dary dla akcji „Rodacy Bohaterom”, organizowanej w całej Polsce przez Stowarzyszenie Odra-Niemen. Koordynatorem akcji na region koniński jest jeden z fanów Górnika. Finał akcji w Koninie odbędzie się następnego dnia. Co zatem można przynieść? Wszystko, co nadaje się do wysyłki dla Polaków z Kresów, a przede wszystkim:

  • kasze, ryże, makarony, fasole, grochy inne produkty spożywcze z tego typu konfekcji;
  • cukier, czekolady, cukierki, ciastka, kawy i herbaty;
  • konserwy mięsne, pasztety, paprykarze i inne artykuły pakowane w puszki;
  • inne produkty nadające się na wysyłkę, odpowiednio zabezpieczone do transportu.

Pamiętajcie, w tym roku także czynnie włączamy się do akcji! To przecież nie problem wskoczyć po drodze do sklepu i kupić parę produktów. Na miejscu będziemy prowadzić też zbiórkę funduszy, za które następnego dnia dokupimy kolejne artykuły pierwszej potrzeby dla potrzebujących Polaków ze Wschodu. Weźcie sobie to poważnie do serca, żeby nie było, że ktoś zapomni, komuś nie będzie się chciało, itp. itd. Bycie kibicem to nie tylko wyjazdy i doping u siebie!

wigilia15