«

»

W sobotę 2 mecze, w Kleczewie i na Podwalu

Już w najbliższą sobotę czeka nas dzień dwumeczowy. O godz. 11.00 na stadionie w Kleczewie swój mecz rozegra Gwardia Koszalin, a o g. 14.00 na Podwalu nasz Górnik zmierzy się z drużyną KS Chwaszczyno. Obecność na tych spotkaniach dla każdego kibica Górnika jest obowiązkowa!

Stowarzyszenie podstawia autokar do Kleczewa – szczególnie dla młodzieży, bowiem koszt przejazdu to jedyne 5 zł! Zbiórka o g. 10.00 na dworcu PKP, skąd wynajętym autobusem udamy się na stadion w Kleczewie. Następnie po zakończeniu meczu Sokoła i Gwardii udajemy się na stadion w Koninie i dopingujemy Górnika. Ten mecz jest szczególnie ważny dla drużyny trenera Owczarka ze względu na możliwe roszady w tabeli. Ale żeby do tego mogło dojść potrzebne jest zwycięstwo Koninian i głośny doping dla naszych piłkarzy, który ich do tego poniesie :)

Bez zbędnego gadania, wszyscy meldujemy się na zbiórce i potem na sektorze na Podwalu! Bliski i tani wyjazd na zgodę do Kleczewa to doskonała okazja, byście mogli namówić nowe osoby, młodych kibiców ze swojego osiedla czy też niezdecydowanych znajomych. Więcej szczegółów na FB.

gwardyjka

SOBOTA – 2 MECZE w 1 DZIEŃ!