«

»

Prezentacja drużyny przed nowym sezonem

Już w najbliższą niedzielę o g. 16.00, po raz pierwszy w historii, odbędzie się prezentacja zespołu KS Górnik Konin przed nowym sezonem 2017/18. Prezentacja będzie miała miejsce w Centrum Handlowym Ferio w Starym Mieście, zapraszamy nią wszystkich sympatyków konińskiego klubu.

Podczas prezentacji czeka wiele atrakcji związanych z naszym klubem. Przede wszystkim dowiemy się, kto będzie reprezentował górnicze barwy w nadchodzącym sezonie III ligi, choć z pewnością kadra nie jest jeszcze do końca zamknięta, a transferowa karuzela nadal się kręci w najlepsze. Pojawią się liczne konkursy i zabawy, będzie można wygrać wejściówki na mecze Górnika i podobno także zatankowane do pełna auta na weekend, a najmłodszym będą rozdawane między innymi balony z herbem Górnika. Całość poprowadzi dwójka konferansjerów, a nam kibicom nie pozostaje nic innego, jak przybyć na ten event i pokazać wszystkim, kto ma najlepszych kibiców w mieście.

Taka prezentacja to z pewnością swoista nowość w konińskim środowisku piłkarskim, zresztą mało która drużyna na tym poziomie rozgrywek może poszczycić się podobnymi wydarzeniami, stąd tym bardziej jako kibice powinniśmy się odpowiednio pokazać i dać jasny przekaz mieszkańcom naszego regionu, który klub liczy się tylko w Koninie.

Niedziela g. 16.00 CH Ferio, prezentacja Górnika Konin! Zapraszamy wszystkich kibiców!