«

»

Zaległe informacje kibicowskie

Po przerwie letniej, rozgrywki ligowe wystartowały w zeszłą sobotę, jednak konińscy kibice już wcześniej „zaczęli” nowy sezon. Najpierw pod koniec lipca obecni byliśmy na turnieju kibiców organizowanym przez Włocłavię Włocławek, a następnie 1 sierpnia zebraliśmy się, aby uczcić pamięć o Powstaniu Warszawskim.

Turniej kibiców we Włocławku (22.07.17)
W sobotę 22 lipca br. byliśmy obecni na turnieju organizowanym przez kiboli Włocłavii w 20 osób z jedną flagą. W zawodach na boisku oprócz drużyn gospodarzy wystąpiły jeszcze delegacje ŁKSu Łódź, Zawiszy Bydgoszcz oraz fani koszykarskiej drużyny z Włocławka. Nasi reprezentanci zajęli ostatecznie 2 miejsce, w finale przegrywając 0-1 z ŁKSem. Podziękowania za zaproszenie i gościnę dla Włocłavii!

Turniej kibiców we Włocławku (2017)

więcej fotek w galerii sezonu 2017/18.

Prezentacja drużyny przed nowym sezonem (30.07.17)

Pierwszy chyba raz w historii klubu, nowy zarząd postarał się o prezentację pierwszego zespołu przed startem nowego sezonu. Odbyła się ona w jednym z konińskich centrów handlowych (CH Ferio), co było doskonałą okazją do promocji klubu nie tylko w mieście, ale i regionie. Wydarzenie oczywiście miało swoją otoczkę marketingową, a dla kibiców zostały przygotowane różnego typu atrakcje, charakterystyczne dla tego typu eventów. Od nas przewinęło się trochę osób, a z kibicowskich akcentów należy wspomnieć o tym, że przez chwilę w CH było całkiem głośno. 

Godzina „W” w Koninie (01.08.2017)

Po raz kolejny spotkaliśmy się 1 sierpnia pod kościołem pw. św. M. Kolbe w Koninie, gdzie obchodzone były uroczystości związane z upamiętnieniem rocznicy Powstania Warszawskiego. W uroczystościach oprócz różnego typu przedstawicieli „z miasta”, wzięli udział również członkowie Patriotycznego Konina i konińskiej prawicy. Równo o godzinie 17.00, odpaliliśmy symbolicznie race, ponadto ze zniczy został ułożony również symbol Polski Walczącej. W obchodach rocznicy w sumie wzięło udział kilkudziesięciu kibiców Górnika Konin. Cześć i Chwała Bohaterom!

Godzina "W" 2017 w Koninie

więcej fotek w galerii sezonu 2017/18.