«

»

Karnety Górnika na rundę wiosenną 2017/2018

Od początku lutego rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze domowe Górnika w rundzie wiosennej 2017/2018. Karnety w cenie 50 zł można nabywać w siedzibie klubu przy ulicy Dmowskiego 4 od poniedziałku do piątku w godz. 7-15.00. 

Po pierwsze, zakup karnetu to oszczędność dla każdego kibica. Za 50 zł otrzymujemy karnet, który umożliwi wejście na zaplanowane wiosną 9 spotkań w Koninie (w zasadzie teraz to 8 spotkań, bowiem z ligi wycofał się Energetyk Gryfino, z którym mieliśmy grać własnie u siebie w tej rundzie). Kupując normalne wejściówki meczowe musielibyśmy ponieść koszt co najmniej 80 zł. Jakby nie patrzeć to ukłon klubu w stronę mniej zamożnych lub młodszych fanów. 

Po drugie, zakup karnetu gwarantuje nam wejście na kibicowskie hity na Podwalu w tej rundzie, a więc na mecze z Kotwicą Kołobrzeg i KKSem Kalisz. Na te spotkanie wejściówki mają być imienne, a do tego bilety mają być w przedsprzedaży. Kupując raz karnet, nie będziemy musieli co chwilę fatygować się po imienne wejściówki. Za okazaniem imiennego karnetu wchodzimy na wymienione dwa najciekawsze mecze w tej rundzie na Złotej Jedenastce.

Po trzecie, zakup karnetu to również swoista cegiełka dla klubu. Szerokim echem odbiła się w całej Polsce sytuacja z Łodzi, gdzie grający w takiej samej klasie rozgrywkowej co my (3 liga) Widzew sprzedał latem ponad 15 000 karnetów. Oczywiście nie da się tego porównać do naszego miasta i klubu, ale trzeba pamiętać o tym, że sprzedaż karnetów to istotny składnik dochodów klubu! Pod warunkiem oczywiście, że kibice wezmą to pod uwagę, co z kolei przełoży się na odpowiednią skalę sprzedaży. Nie trzeba chyba mówić, że nasz klub nie jest finansową potęgą, więc każdy prawdziwy kibic Górnika nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem tego argumentu.

Podsumowując, zachęcamy do zakupu karnetów Górnika wszystkich biało-niebieskich kibiców!

Zgłaszamy się do klubu, płacimy 50 zł i przez całą rundę możemy dopingować Górnika na Podwalu!