«

»

W mieście Koszalinie, tylko jeden Klub tu jest!

W sobotnich derbach piłkarskich Koszalina lepsi okazali się zawodnicy Gwardii. Trójkolorowi wygrali 1-0 po trafieniu Przemysława Brzeziańskiego. Po lekko rozczarowującym starcie wiosny, Gwardziści wzięli się ostro do roboty, czego efektem jest zdobycie 13 punktów w 5 ostatnich spotkaniach (wliczając walkower za mecz z Chemikiem). Podczas spotkania z lokalnym rywalem sportowym, kibice Gwardii świętowali 70-lecie istnienia klubu. Na tym spotkaniu pojawiło się 16 osób z Górnika Konin. Poniżej relacja Gwardzistów:

Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin (sezon 2015/16)

Na tym meczu przyszło nam świętować 70-cio lecie naszego klubu. Na stadionie pojawiło się z tej okazji ponad 2500 widzów, a liczba w młynie to jakieś 300-350 osób (w tym 27 Górnik Wałbrzych, 16 Górnik Konin i 8 Arka Gdynia). Na płocie wywieszamy kilkanaście flag i prowadzimy głośny doping. Z okazji przypadającego jubileuszu przygotowane jest kilka opraw (w tym dwie sektorówki – jedna przedstawiająca barwy naszego klubu, a druga okolicznościowa odnosząca się do 70-cio lecia) przy okazji których odpalone było sporo pirotechniki (w tym 50 rac, świece dymne, stroboskopy, ognie wrocławskie). Po meczu jeszcze długo świętujemy jubileusz…

więcej foto i relacja: Koszalińska Gwardia 

Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin (sezon 2015/16)

Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin (sezon 2015/16)