«

»

PILNE: mecz z Elaną przeniesiony na piątek!

Jak dowiedzieliśmy się ze źródeł klubowych, mecz Górnika Konin z Elaną Toruń został przeniesiony na piątek 21.04.17 na godzinę 18.00! Poniżej garść nowych informacji:

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Za zmianą terminu na mało wygodny, piątkowy stoją oczywiście wąsy. Mimo iż nasz klub podobno zdobył wszystkie papiery na ten mecz (zabezpieczenie, opieka medyczna itp.), a psy od dawna wiedziały, jaki będzie termin tego spotkania, to jednak finalnie nie zgodzono się na sobotę. Podobno ze względu na mecz Lecha z Ruchem w Poznaniu. Wiadomo jednak, że to zwyczajnie ściema, a tradycyjnie poszkodowanymi będą nasi piłkarze i oczywiście kibice. 

BILETY

Bilety dla nas, w standardowej cenie 10 zł będą dostępne TYLKO w przedsprzedaży do czwartku 20.04 w siedzibie klubu przy ul.  Dmowskiego 4 lub w Salonie Piłkarskim Masita na Zatorzu (ul. Chopina 17B). Bilety są imienne i trzeba się wpisać na listę meczową. Bilety są dostępne w standardowych godzinach funkcjonowania biura klubu i salonu. 

Bilety wg naszej wiedzy mają być dostępne od środy 12.04, ich liczba będzie ograniczona (podobnie jak to miało miejsce przy meczu z Kaliszem), tak więc nie ma co czekać na ostatnią chwilę z ich zakupem. 

PROMOCJA MECZU

Oczywiście wszystkie plakaty, wlepki, bilety, zapowiedzi itp. trzeba zmienić. Nie zmienia to jednak faktu, że nie rezygnujemy absolutnie z mobilizacji, a wręcz przeciwnie, musimy pokazać psom, że nigdy nas nie zniechęcą swoimi debilnymi decyzjami! Wszystkie osiedla i wszystkie miejscowości, gdzie kibicuje się Górnikowi, meldują się w piątek o 18.00 na Podwalu! Kto idzie do pracy, jedzie do szkoły, itp. itd, już teraz kołuje sobie wolne!

GOŚCIE

Na mecz mają być wpuszczeni kibice gości. Nie znamy jeszcze liczby wejściówek, jakie zostaną dla nich przeznaczone, ale można się spodziewać, że licznie stawią się na Podwalu.

CAŁY KONIN NA ELANĘ!