«

»

Mecz noworoczny i wigilia we własnym gronie

Tradycyjnie już okres świąteczno-noworoczny to czas, w którym we własnym gronie mieliśmy okazję spotkać się na świątecznej wigilii oraz na sportowo przywitać Nowy 2018 Rok. Poniżej krótkie relacje z ostatnich kibicowskich wydarzeń.

Mecz Noworoczny na Dmowskiego (01.01.2018)

Po raz ósmy w historii przywitaliśmy na sportowo Nowy Rok na Dmowskiego! 1 stycznia na sztucznym boisku kompleksu MOSiR rozegraliśmy tradycyjnie Mecz Noworoczny. Tym razem na murawie rywalizowały ze sobą drużyny kibiców Górnika Konin i Ostrovii Ostrów. Mecz rozgrywany 2×30 minut był wyrównany, ale ostatecznie zakończył się wygraną Biało-Niebieskich 11-7, chociaż oczywiście nie wynik tego dnia był najważniejszy. Jak zawsze nie zabrakło wspólnych życzeń, symbolicznego szampana i oczywiście śpiewów. Po meczu tradycyjnie pamiątkowa fotka. Szkoda jedynie, że frekwencja w tym roku była nieco mniejsza, w sumie Nowy Rok witało na Dmowskiego ok. 50 osób, w tym 15 fanów Ostrovii, którym dziękujemy za przybycie!

Na koniec osobne podziękowania dla MOSIR KONIN oraz raz jeszcze życzenia wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Mecz Noworoczny 2018

Wigilia kibicowska (16.12.2017)

Tradycyjnie już, zgodnie z naszym świątecznym zwyczajem, spotkaliśmy się w swoim gronie na wigilii konińskich kibiców. Razem usiedliśmy przy wspólnym stole, jak zawsze były świąteczne życzenia, odrobina dobrego jedzenia, trochę procentów, okrzyków i śpiewów oraz całe mnóstwo rozmów, wspomnień i oczywiście planów na kolejną rundę. W tym roku na wigilii obecna była również delegacja kibiców Ostrovii Ostrów oraz chłopaki z Sompolna, wszystkim wielkie dzięki za przybycie. W sumie przez lokal przewinęło się ponad 50 osób, a wspólne kolędowanie dla niektórych skończyło się późną nocą. Tak się trzyma Biało-Niebieska Rodzina!

Biało-Niebieska Wigilia 2017

Kilka fotek więcej w galerii 2017/18.