«

»

Bilety na mecz z Kotwicą Kołobrzeg 24 marca!

Już za nieco ponad tydzień, czeka nas kibicowski szlagier na Podwalu! 24 marca, w sobotę zagramy u siebie z Kotwicą Kołobrzeg. Ten mecz z pewnością będzie ciekawy, a to za sprawą gości, których należy się spodziewać tego dnia w Koninie. Kibice z Kołobrzegu od dawna mobilizują się na to spotkanie. 

Mecz będzie traktowany jako impreza masowa, więc wejściówki na to spotkanie będą tylko imienne. Od początku marca trafiły one już do przedsprzedaży i obecnie można je zakupić w 2 punktach w Koninie:

  • w siedzibie  klubu przy ul.  Dmowskiego 4 od poniedziałku do piątku w g. 7-15.00
  • w Salonie Piłkarskim Masita w nowej lokalizacji, przy ul. Wojska Polskiego 37 (za Salą Zabaw „Fabryka Wrażeń”) od poniedziałku do piątku w g. 10-18.00 i w sobotę w g. 10-14.00

W przedsprzedaży bilety kosztują 10 zł. W dniu meczu kasa biletowa również będzie czynna, jednak zachęcamy, aby nie czekać do ostatniej chwili z biletami, by zwyczajnie uniknąć długiej kolejki na wejściu na stadion. Ponadto bilet w dniu meczu będzie kosztował 50% więcej, czyli 15 zł.

Oprócz tego, można kupować cały czas jeszcze imienne karnety na całą rundę wiosenną w klubie, dzięki którym również wejdziemy na ten mecz, a poza tym sporo zaoszczędzimy (karnety kosztują 50 zł na całą rundę, podczas gdy bilety na wszystkie mecze wiosną w Koninie kosztowałyby razem 80 zł).

Przypominamy, że na ten mecz obowiązuje pełna mobilizacja wszystkich grup, wszystkich osiedli i wszystkich miejscowości, w których kibicuje się Górnikowi! Patrząc po aktywności Kołobrzeżan w Internecie, kibice Kotwicy traktują ten mecz chyba jako wyjazd rundy. Nie trudno się domyśleć, że będą mogli liczyć zapewne na mniejsze lub większe wsparcie fanów Pogoni Szczecin, do której niedawno się znowu przykleili, a także zapewne… Kalisza, bo ostatnio przestali się z tym chyba nawet oficjalnie kryć. Jedno jest pewne, ten mecz zapowiada się niezwykle interesująco, dlatego nie ma opcji, aby jakikolwiek kibic Górnika tego dnia wybrał inne zajęcia niż wizyta na sektorze na Podwalu.

Nakręcajcie ludzi na swoich rewirach, namawiajcie niezdecydowanych, przyjeżdżajcie na mecz choćby na jeden dzień z emigracji – tego dnia wszyscy widzimy się w młynie! To jak się pokażemy, zależy tylko od nas samych!