«

»

Jutro finał Pucharu Polski KOZPN!

Już jutro o g. 17.00 na Podwalu rozpocznie się finałowe spotkanie Pucharu Polski na szczeblu KOZPN, w którym na przeciw siebie zagrają po raz kolejny w tym sezonie Górnik Konin i Sokół Kleczew. Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny, dlatego zachęcamy wszystkich do przyjścia na stadion i dopingowania Biało-Niebieskich.

Dla pierwszych obecnych na stadionie przygotowana została jeszcze jedna niespodzianka – to okolicznościowa koszulka z herbem Górnika oraz emblematem 100 Lat Niepodległości Polski, a także z nadrukowanym tekstem, że pochodzi właśnie z finału PP KOZPN. Nie ma żadnej opcji na wcześniejszą rezerwację koszulki – kto przyjdzie pierwszy na stadion ten ją dostanie. Spóźnialscy mogą mieć pretensje tylko do siebie.

Należy się spodziewać, że nasz zespół w kontekście napiętego harmonogramu ligowych rozgrywek i walki o utrzymanie, wystąpi pewnie w większości w rezerwowym składzie, a trener Suchomski da tym razem pograć tym zawodnikom, co ostatnio występowali mniej. Nie mniej jednak, biorąc pod uwagę, że nasz zespół ma raczej wyrównaną kadrę, można już teraz przypuszczać, że Górnik tanio skóry nie sprzeda na boisku, a zmiennicy będą chcieli się na tyle wykazać, że będziemy oglądali kolejny zacięty pojedynek między ligowymi rywalami.

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko pojawić się w zdecydowanie większej frekwencji niż ostatnimi czasy na Podwalu i głośnym dopingiem pokazać piłkarzom, że jesteśmy z nimi zawsze, niezależnie od rozgrywek czy też uzyskiwanych wyników! 

Środa g. 17.00 Podwale – do zobaczenia w młynie!